Kahvede 35 yıldan fazla tecrübe

İlk Firmamız 1983 yılında istanbulda kurulmakla beraber, aile şirketi olmanın verdiği birlik ile 90 yıllarda şirketleşme yonula gidilmiştir. Ancak bir çok faliyet kolu olan şirketimiz Önceliği Kahve olan daha sonraları Akaryakıt satış istasyonlarınıda dahil etmiştir. 90lı yıllarda Firmamız Kahve, Aromalı toz içecek (oralet), Küp şeker gibi uzmanlaştığı konularda faliyetine devam etmiştir Ancak ilerleyen yıllar içerisinde şirketimiz akaryakıt sektöründe tecrübelerini devam etmek ile beraber Kahve üretimi için ise 2013 yılında Yaptığımız işe yaraşır bir ünvan ile devam etmekteyiz. Altın Çekirdek Kahve San.Tic.

Soğuk kahve Arge çalışmalarını başlattığımız ve ayrıca Tübitak-Kosgeb gibi kurumlardanda destek aldık. Kahvede 35 yıldan fazla tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Geçmişten aldığımız tecrübelerimizle her daim ürün çeşitlerimizi geliştirerek kahvenin keyif halindeki yolumuza devam etmekteyiz.

Yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarında tamamen kahveye yönelik ürünler geliştirmeye devam etmekteyiz. Bu doğrultuda enerjimizi tamamen kahveye yönlendirmiş bulunmaktayız. Türkiye’nin ilk yerli üretimi olan ve Dünyanın genelinde üretim aşaması en zor olan “Likit Soğuk Kahve’yi” üretmeyi başarmıştır. Bunun neticesinde Likit Soğuk Kahve ürünümüzle, gerek AR-GE’ye yapmış olduğumuz yatırımlar, gerekse üretim bandına yönelik yapmış olduğumuz yatırımlarla almış olduğumuz pozitif neticeler bunun bir göstergesidir. Likit Soğuk Kahve ürününü Türkiye’de ilk geliştiren ve üreten olarak ünvanımızı korumaktayız. Ayrıca Likit Soğuk Kahve ile ilk üretim ruhsatı, İlk Sanayi üretim Belgesi, ilk ihracat, İlk Ar-ge Çalışması gibi bir çok ilkleri ülkemize kazandıran bir firma olmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Üretmiş olduğumuz Likit Soğuk Kahve’nin yapmış olduğumuz AR-GE çalışmaları ve testleri sonucunda ürün raf ömrü 16 ay olarak belirlenmiştir, bu çalışmamızda ürünlerimizde koruyucu madde ile değil sterilizasyon yöntemi ile 16 ay raf ömrünü kazanmaktadır. İçeriğinde Gerçek Süt, Gerçek Pancar şekeri ve Kahve bulunmaktadır.

Yazıbaşı Mah. Balkan Cad. No:19
Torbalı / İZMİR
Telefon:
0232 8538086
E-Posta:
info@cafekeyf.com