HAKKIMIZDA

Kahvede 35 yıldan fazla tecrübe ile soğuk kahve üretimi yapıyoruz.

Şirketimiz, ticaret hayatına 1983 de başlamıştır. Başlıca faaliyet alanlarımız Kahve ve ürünleri, Küp şeker, Aromalı toz içecek (Oralet ve türevleri) üretimiyle birlikte, Akaryakıt istasyonları işletmeciliğidir.
Aile şirketimizin kurumsallaşma çalışmaları çerçevesinde Kahve işimizi 2013 itibariyle kurduğumuz Altın Çekirdek Kahve San.Tic. şirketimiz altında konumlandırıp, Akaryakıt istasyonu işletmeciliği ile Üretimi kardeş şirketlerimiz arasında paylaştırdık.

Altın Çekirdek Kahve San. Tic. Şirketimiz altında Tübitak desteği ile Soğuk Kahve arge çalışmalarımızı başlattık. Bütünüyle kahveye yönelik ürünler geliştirmeye adadığımız çabalarımız sonucunda, Türkiye’nin İlk Yerli Üretim “Likit Soğuk Kahvesini” üreten şirket ünvanını kazandık.

Ürünlerimizi bize özel tasarlanmış makine bandımızda ,deneyimli personelimizle, tüm hijyen, sağlık, güvenlik ve çevre faktörlerine uygun biçimde üretmekteyiz. Bu konuda gerekli sertifikalara sahip olup, hizmet verdiğimiz partnerlerimizin de özel denetimlerine tabiiyiz.

Ürünlerimizde kesinlikle koruyucu madde olmayıp, raf ömrü 16 aydır. Bunu özel olarak geliştirdiğimiz özel sterilizasyon yöntemi ile başardık.

Ayrıca ürünlerimizde glikoz şurubu, süt tozu ve renklendirici bulunmamaktadır. Ürünlerimizin üretiminde tamamıyla gerçek süt, gerçek pancar şekeri ve özenle seçip ithal ettiğimiz gerçek kahve çekirdeklerini kullanıyoruz.

Cafekeyf ürünleri, Azerbeycan, Almanya, Irak, Kuveyt, Suudiarabistan, Katar, Afganistan (BM Askeri Üsleri), Güney Sudan ve Rusya gibi ülkelerde son 5 yıldır satılmaktadır.

Türkiye’ nin her noktasına ,oluşturduğumuz bayilik ağı ile ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Amacımız Cafekeyf markalı ürünlerimizin partnerlerimiz tarafından Keyifli kazançlarla satılması ve son kullanıcı olan müşterilerimizin de Keyif ile tüketmesidir...

Türkiye'nin lider soğuk kahve üreticileri arasındayız. Türkiye'nin en iyi soğuk kahve markalarından birisiyiz.

© 2022 CafeKeyf. Tüm Hakları Saklıdır. Türkiye'nin en iyi soğuk kahve üreticisi ve soğuk kahve markası.